מאמרים

אנרגיה ירוקה- האם אפיזודה חולפת או העתיד הבא של כולנו? - חלק שניחברות עסקיות מעודדות אנרגיה ירוקה
חברות רבות כיום מתקינות לוחות סולאריים ענקיים על מנת לחסוך בחשמל וזאת אחת הדרכים הירוקות ביותר שאנחנו יכולים לייצר חשמל פשוט לקבל אותו מהשמש.
חברות רבות שמציעות משרות הייטק שונות דוגלות בהערצת אנרגיה ירוקה ומלווה את מוצריה הרבים בתקנים אשר נבדקו ונוסו ומוכחים כי הם חסכוניים לחשמל ושייכים לאנרגיה ירוקה. זהו דבר חשוב לא רק לחברות המציעות משרות הייטק אלא גם בשבילנו הצרכנים אשר לא רוצים מכשירים שזוללים לנו את החשמל ומעניקים לנו חשבונות חשמל מנופחים. הרי ההיגיון הבריא אומר גם אומר שאין לנו לממן את חברות החשמל בקלות הדעת שלנו.
כיום ענקיות טכנולוגיה רבות אינן אפילו מעיזות להוציא מוצרים שאינם ידידותיים לסביבה הארצית שלנו.

ישנם חברות השמה רבות אשר דוגלות בעובדה כי הם מייצגות חברות אנרגיה ירוקה בגאווה גדולה וכי הם שמחים לקלוט אליהם עובדים רבים לחברות אלו יותר מכל עבודה אחרת, בכך הם מרגישים מילוי חובת אחריות אזרחית לעולם כולו. יש איזה שהוא הגיון בריא בכך שאנו נשתמש בכלים והידע הדי חדש ישן שהגיע אלינו בזכות הארגונים הסביבתיים השונים אשר צצו להם לפתע ברחבי העולם. הרי אם כל אחד מאיתנו יתרום את חלקו ולא יתייחס לכדור הארץ בקלות דעת כולנו נוכל לחיות בריאים ושקטים יותר מנזק תעשייתי בעל אוויר מזוהם אשר יכול לגרום נזק עתידי בלתי הפיך לעיתים. אין צורך לציין שכל מאמץ קטן והכוונה נכונה של הסובבים שלנו למקומות הנכונים יכול להועיל וביותר למען טרנד האנרגיה הירוקה.

חזרה לחלק ראשון